Zespół WOA Poznań

Wszystkich nas łączy misja, by pomóc dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej znaleźć stały, bezpieczny, kochający dom. Pracujemy w trzech zespołach – w Lesznie, Pile i Poznaniu. Każdy zespół ma wypracowane własne metody pracy, jednak działamy w oparciu o wspólne standardy. Wszyscy nasi klienci (i dzieci, i dorośli) są dla nas równoważni – jesteśmy bowiem przekonani, że wyłącznie szczęśliwi rodzice są w stanie stworzyć szczęśliwy dom dla swoich dzieci. Pracujemy również z rodzinami naturalnymi, szczególnie z mamami rozważającymi decyzję o przekazaniu dziecka do adopcji zrzeczenia się swoich praw oraz dorosłymi osobami adoptowanymi.

W ramach rozwoju zawodowego na bieżąco doszkalamy się, szukamy nowych metod pracy, wymieniamy się doświadczeniami, szukamy pomocy superwizorów, dyskutujemy o procedurach, bierzemy udział w działaniach mających na celu zmiany systemowe.

Kierownik Wielkopolskiego Ośrodka Adopcyjnego

Barbara Grenda
Tel. 61 85 67 345 (pn – wt), 67 21 53 041 (śr – pt )
kom. 606 594 060
barbara.grenda@rops.poznan.pl

Wielkopolski Ośrodek Adopcyjny w Poznaniu

ul. Nowowiejskiego 11
61-731 Poznań
tel. 61 856 73 45
email: woapoznan@rops.poznan.pl
godziny pracy: 7:30-15:30

Jolanta Kopińska – kierownik zespołu WOA Poznań, pedagog
tel. 61 856 73 45
kom. 605 576 727
jolanta.kopinska@rops.poznan.pl

Martyna Gendera, psycholog
martyna.gendera@rops.poznan.pl

Katarzyna Sroka, psycholog
katarzyna.sroka@rops.poznan.pl

Katarzyna Pakuła, psycholog
katarzyna.pakula@rops.poznan.pl

Anna Główczyńska, psycholog
anna.glowczynska@rops.poznan.pl

Kamila Kamińska, pedagog
kamila.kaminska@rops.poznan.pl

Anna Kraska, pedagog
anna.kraska@rops.poznan.pl

Agnieszka Chmielewska, specjalista ds. Wojewódzkiego Banku Danych
agnieszka.chmielewska@rops.poznan.pl

Monika Musiej, specjalista ds. obsługi niepublicznych ośrodków adopcyjnych
monika.musiej@rops.poznan.pl