W terminie 30.09-01.10.2022 r. odbędą się w Poznaniu TARGI VIVA SENIORZY!

W ramach wydarzenia organizacje pozarządowe zyskają możliwość zaprezentowania swojej działalności na własnym bezpłatnym stoisku targowym.

Zgłoszenia można dokonać:

  • telefonicznie: Paulina Dziarłowska

tel. 61 869 2302
tel. 532 469 676

TARGI VIVA SENIORZY! to pierwsze i największe w Polsce targi produktów i usług dla osób starszych. Przy ich organizacji współpracują Grupa MTP, Samorząd Województwa Wielkopolskiego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Miasto Poznań, gdzie koordynacją wydarzenia zajmują się Międzynarodowe Targi Poznańskie.

TARGI VIVA SENIORZY! to wydarzenie, podczas którego odwiedzający mogą zapoznać się zarówno z ofertą usług komercyjnych (sanatoriów, wczasów, sprzętów medycznych i innych), jak i propozycjami nieodpłatnego spędzania wolnego czasu. To przestrzeń umożliwiająca zaprezentowanie przez producentów, usługodawców, samorządy i organizacje pozarządowe szerokiej i kompleksowej oferty, uwzględniającej potencjał oraz potrzeby osób starszych.

Targi Viva Seniorzy podzielone są na 3 specjalne strefy:

  • Strefa ekspozycyjna, gdzie wystawcy będą prezentować produkty i usługi przeznaczone dla seniorów.
  • Strefa gastronomiczna + mała scena, gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności.
  • Duża scena, na której na seniorów czekają główne atrakcje wydarzenia m.in. każdego dnia koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem oraz zachęcamy do udziału w roli wystawcy.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Grafika dekoracyjna zapraszająca na targi Viva Seniorzy