Tłumacz języka migowego on-line

Informujemy, że w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Poznaniu oraz filiach Wielkopolskiego Ośrodka Adopcyjnego w Pile i Lesznie można skorzystać z usługi tłumacza języka migowego on-line. Usługa ta jest nieodpłatna dla naszych Gości i jest dostępna w godzinach pracy, to jest od 7:30 do 15:30.

Osoby Głuche i posługujące się językiem migowym mogą również zdalnie komunikować się z pracownikami ROPS i filii WOA przez tłumacza języka migowego on-line. Działa to w prosty sposób: przez przeglądarkę internetową nawiązuje się połączenie video z tłumaczem, który następnie łączy się z sekretariatem lub żądaną osobą w ROPS lub filiach WOA.

Do poprawnego połączenia z tłumaczami potrzebne jest:

  1. Urządzenie (tablet, laptop, komputer) z dostępem do przedniej kamery i mikrofonem.
  2. Odpowiednio skonfigurowana sieć internetowa.
  3. Aktualna wersja przeglądarki Chrome lub Firefox.

Usługa tłumaczenia języka migowego on-line jest nieodpłatna dla osób Głuchych i dostępna w godzinach pracy instytucji, to jest od 7:30 do 15:30.

Połączenie można zrealizować poprzez przeglądarkę internetową. Wystarczy nacisnąć ikonę „Komunikacja bez barier”, która znajduje się poniżej. Rozpocznie to nawiązanie połączenia telefonicznego z tłumaczem języka migowego.

Zgadzam się na pośrednictwo tłumacza w celu przeprowadzenia rozmowy. Regulamin świadczenia usługi tłumacza on-line w ROPS w Poznaniu (plik w formacie Word .DOCX 17 KB).

Zapoznałam się/zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki.

Kliknij w ikonę „Komunikacja bez barier”, aby nawiązać połączenie z tłumaczem:

Grafika przedstawia dwie białe dłonie w geście migania w języku migowym na zielonym tle. Poniżej podpis: Komunikacja bez barier.